W ofercie UPFitness znajdą Państwo uniwersalne, maty i podłogi sportowe w wielu kolorach wykonane z najwyższej jakości materiałów, nieodzowny element wyposażenia nowoczesnych klubów fitness i siłowni. Dzięki bardo dobrym właściwością tłumiącym i wytrzymałościowym nasze podłogi doskonale sprawdzają się zarówno jako podkłady pod maszyny jak i podłogi w pomieszczeniach treningowych.

Zastosowanie podłóg sportowych

Nasze podłogi mogą być stosowane:
  • Punktowo - jako podkład absorbujący pod maszynę sportową absorbując drgania i chroniąc właściwą podłogę nie przystosowaną do tego typu obciążeń (np. panele) jaki i samą maszynę (np. podłoga z lanego betonu)
  • Kompleksowo - jako podłoga sal treningowych w klubach fitness czy siłowniach

Łatwy i szybki montaż

Dzięki wycięciom na brzegach elementów montażowych (puzzle) nasze maty i podłogi są przygotowane tak aby jak najbardziej ułatwić i przyśpieszyć montaż. Nawet osoby bez doświadczenia w montażu podobnych wykładzin są w stanie szybko i sprawnie ułożyć podklasy. Dodatkowo sposób łączenie elementów zapobiega przesuwaniu i wydłuża żywotność elementów.

Wymiary i materiały z których produkujemy podłogi

Oferowane podłogi są dostarczane do klienta w postaci kwadratowych klocków o wymiarach bocznych 1x1 metra oraz grubości 10,15 lub 20mm. Elementy mogą mieć wycięte na brzegach prowadnice ułatwiające montaż, kszdaut puzzla. Podłogi produkowane są z najwyższej jakości ekologicznych materiałów: gumy oraz syntetycznego kauczuku (EPDM). Posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i niepalności

 

KONTAKT

Wszystkie prawa zastrzeżone © Up Fitness 2016 | Projekt i wykonanie: HEDEA.PL